CONSULTANT VANZARI

Tip oferta: Job in Vanzari – Full time

Nivel cariera: Mediu

Oras(e): Bucuresti

Responsabilitati:

·  Derularea activitatii de vanzari pentru realizarea obiectivelor stabilite;

·  Participarea la negocierea contractelor cu clientii, oferind solutii si suport tehnic acestora;

·  Incheierea contractelor de vanzare-cumparare si prestari servicii;

·  Monitorizarea desfasurarii contractelor si a derularii executiei;

·  Se preocupa de/si raspunde de incasarea integrala a debitelor conform contractului;

·  Crearea unui portofoliu de clienti si monitorizarea permanenta a acestora;

·  Promovarea portofoliului de produse.

Cerinte:

·  Studii superioare;

·  Cunostinte MS Office;

·  Limba engleza – nivel mediu;

·  Permis categoria B;

·  Experienta in vanzari de minim 3 ani;

·  Experienta in vanzari consultative constituie un avantaj;

·  Experienta anterioara pe segmentul materialelor de constructii, amenajari interioare, sau domeniul pardoselilor, constituie un avantaj;

·  Cunoastere programului Autocad – nu este obligatoriue, dar reprezinta un avantaj;

·  Dinamism, flexibilitate, capacitate decizionala, orientare catre rezultate, bun negociator, spirit de echipa.

Descrierea companiei:

EPA Floor Studio este importator de referinta in piata de pardoseli profesionale din Romania cu o experienta de peste 20 de ani in furnizarea de solutii complete pentru aceasta zona. Gama de produse specifice cuprinde: mocheta contract/rezidential in rola sau dala, covor si tapet PVC, linoleum, pardoseli suprainaltate, sisteme pentru terenuri de sport interioare si exterioare, parchet, bariere de praf.

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dumneavoastra prin e-mail la adresa office @ epa-floor . ro, mentionand la subiect: „aplicatie reprezentant vanzari”,.

SOFER DISTRIBUTIE

Tip oferta: Sofer Distributie – Full time

  • Asigurarea integritatii si calitatii marfii pe toata durata transportului;
  • Livrarea marfii catre clienti conform graficului de livrare, in Bucuresti in mare parte;
  • Cunostinte privind verificarea sau intocmirea actelor de transport

Alatura-te echipei noastre!
Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte:

  • Studii medii;
  • Permis auto categ. B;
  • Experienta anterioara ca sofer distributie minim 2 ani;
  • Capacitate de organizare, spirit de echipa;
  • Seriozitate, dinamism, gandire pozitiva;

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dumneavoastra prin e-mail la adresa office @ epa-floor . ro, mentionand la subiect: „aplicatie sofer distributie”.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *